Intraceuticals – infuzja

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system Infuzję Intraceuticals™ bazującą na Technologii hiperbarycznego tlenu i specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki. Metoda Intraceuticals łączy w sobie nauki medyczne (miejscowy tlen hiperbaryczny) oraz efekty badań australijskich uniwersytetów uwieńczone powstaniem specyficznych serum.

Umów się na wizytę

 

meaclinic_24

Intraceuticals proponuje następujące wersje zabiegów:

Rejuvenate – to zabieg odmładzający, regenerujący, wypełnia on zmarszczki oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu skóry, nawet młodej w celu ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji skóry.  Szczególnie polecany dla osób borykających się z problemem poszarzałej, zmęczonej, poluźnionej skóry. Cera po zabiegu jest promienna, odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu.

Atoxelen – to zabieg  na okolice oczu oraz ust. Przeznaczony jest on dla osób z problemem zmarszczek mimicznych oraz trwałych oznak wieku w tych najbardziej delikatnych okolicach twarzy. Zabieg bazuje na specjalistycznym kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni przez co likwiduje powstające pod wpływem mimiki zmarszczki. Zabieg można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami Intraceuticals.

Opulence – to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne. Wyciąg ze szczawu kędzierzawego oraz alfa arbutyna silnie wpływają na ograniczenie nadmiernego wydzielania barwnika w skórze. Skóra zaraz po zabiegu jest  rozjaśniona, przebarwienia są zredukowane, a twarz nabiera jaśniejszego kolorytu. Zabieg zawiera również kwas hialuronowy, który utrzymuje odpowiednie nawodnienie oraz gęstość skóry.

Clarity – to zabieg o działaniu przeciwzapalnym, redukującym stany zapalne oraz zanieczyszczenia. Kwas salicylowy działa bakteriostatycznie oraz złuszczająco, a kwas hialuronowy zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla skór młodych z trądzikiem młodzieńczym jak i do skór dojrzałych borykających się z trądzikiem hormonalnym.

Clarity Sensitive – to zabieg o działaniu przeciwzapalnym, redukującym zanieczyszczenia oraz obkurczający rozszerzone naczynia krwionośne. Zabieg przeznaczony jest dla skór zanieczyszczonych ale wyjątkowo wrażliwych lub z trądzikiem różowatym.

Booster Rejuvenate – zabieg uzupełniający, podtrzymujący efekt wykonanej serii zabiegowej. Ampułka Booster zawiera serum Rejuvenate wzmocnione odpowiednimi składnikami aktywnymi. Booster Vit A polecany jest dla skóry dojrzałej tłustej. Booster Vit C zalecany jest do skóry naczyniowej,  z pierwszymi oznakami starzenia oraz dla skór palaczy. Booster Kolagen stosowany jest w przypadku wiotkiej, poluźnionej skóry. Booster Antyoksydanty wskazany jest dla osób narażonych na działanie wolnych rodników oraz dla cer wyjątkowo wrażliwych.

Nieodłącznym elementem zabiegu Intraceuticals jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Specjalistyczne produkty uzupełniają poziom kwasu hialuronowego na każdym poziomie skóry oraz znacznie przedłużają efekty zabiegu.

Efekty Intraceuticals:

  • wyraźna poprawa witalności skóry – zdrowy, odmłodzony i promienny wygląd,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek,
  • poprawa konturów twarzy,
  • wygładzenie okolic oczu i ust,
  • zminimalizowanie stanów trądzikowych,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • wyraźna poprawa kolorytu skóry,
  • długotrwałe nawilżenie.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Wykonywane w naszej warszawskiej MEA Clinic zabiegi Intraceuticals™ są wyjątkowo bezpieczne i praktycznie każdy może z nich skorzystać, również kobiety w ciąży, czy też osoby z delikatną i skłonną do podrażnień skórą.

Nasz gabinet

MEA Clinic

ul. Piaskowa 6 LU 201-067Warszawa, Polska

kom: +48 538 303 198

Godziny otwarcia:

Pn – Pt: 10:00 – 20:00

Sob: 9:00 – 15:00

Nd: nieczynne

Napisz do nas

MEA Clinic ul. Piaskowa 6 LU 2 01-067 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl