Our team

Dr n. med.
Marcin Jadczak

Otorynolaryngolog


Otorynolaryngolog certyfikowany przez europejską akademię chirurgii plastycznej twarzy (EAFPS).

Dr n. med. Marcin Jadczak specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa. Wieloletnie doświadczenie i setki wykonywanych zabiegów rocznie gwarantują satysfakcję pacjenta.

Więcej

Dr Grzegorz Kołodziejski

Dermatolog


Dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych takich jak: fotoodmładzanie, usuwanie znamion, zamykanie naczynek oraz usuwanie blizn i rozstępów.

Igor
Anurin

Otorynolaryngolog


Igor Anurin specjalizuje się w endoskopowych operacjach nosa i zatok, plastyce podniebienia oraz operacjach z zakresu gardła i krtani.

Więcej

Piotr
Rot

Laryngolog, lekarz medycyny estetycznej


Piotr rot specjalizuje się w leczeniu powikłań po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, które zdobył podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej twarzy.

Więcej

Iryna
Hontraeva

Yevheniia
Dobrzhanska

Dermatolog


Lorem ipsum

Agnieszka
Jadczak

Członek zarządu


Założycielka firmy i twórczyni nazwy MEA Clinic. Dba o poziom jakości obsługi klienta oraz wykonywanych usług. Entuzjastka nowoczesnych i nietuzinkowych dekoracji wnętrz, które mogą Państwo obserwować podczas wizyt w naszej klinice.

Marta
Szafarczyk

Manager, kosmetolog


Mgr kosmetologii. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, zabiegach pooperacyjnych oraz usuwaniu blizn. Szczególnie doceniana przez klientów za autorski masaż twarzy.

Katarzyna
Szymańczuk

Specjalista ds. social media


Zawsze radosna i pełna energii. Uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz pracę z ludźmi, dlatego z czystą przyjemnością odpowie na wszystkie państwa pytania.

Magdalena
Turosińska

Koordynator biura


Sumienna i rzetelna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Starannie dba o komfort klientów i pacjentów.

Ina
Grzech

Kosmetolog


Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w zabiegach antiaging oraz peelingach chemicznych

Więcej

Magdalena
Zygierewicz

Kosmetolog


Kosmetolog Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Cierpliwa, pogodna i precyzyjna. Specjalizuje się w zabiegach dla skór trądzikowych, w tym oczyszczaniu manualnym.