Dr n. med. Marcin Jadczak

lekarz otorynolaryngolog,

Dr n. med. Marcin Jadczak specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa. Wieloletnie doświadczenie i setki wykonywanych zabiegów rocznie gwarantują satysfakcję pacjenta.

Igor Anurin

Lekarz otorynolaryngolog

Igor Anurin specjalizuje się w endoskopowych operacjach nosa i zatok, plastyce podniebienia oraz operacjach z zakresu gardła i krtani.

Piotr Rot

LARYNGOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Piotr Rot specjalizuje się w leczeniu powikłań po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, które zdobył  podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej twarzy.

Anna Maria Bilkiewicz

Specjalista okulistyki

Anna Maria Bilkiewicz jest wybitnym specjalistą okulistyki. Od początku swojej kariery zajmuje się okuloplastyką, która jest połączeniem chirurgii plastycznej z okulistyką.

Specjalizuje się w chirurgii powiek, dróg łzowych, oczodołu oraz chirurgii rekonstrukcyjnej aparatu ochronnego oka.

Marta Szafarczyk

manager, kosmetolog

Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej i Wellness & SPA. Szczególnie doceniana przez klientów za autorski masaż twarzy.

Agnieszka Jadczak

Członek Zarządu

Agata Kurek

MANAGER

Opanowana i spokojna, ale jednocześnie pełna poczucia humoru. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Doceniana przez klientów za to, że można z nią porozmawiać na każdy temat.

JOANNA BLICHARSKA

OFFICE MANAGER

Sumienna i cierpliwa,  z wielką chęcią podejmuje się nowych zadań.

Katarzyna Kłos

Specjalista ds Social Media

Miła i uprzejma, z wielką przyjemnością i sumiennością wypełnia swoje obowiązki. Uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego chętnie udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

INA GRZECH

KOSMETOLOG

Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w zabiegach antiaging oraz peelingach chemicznych

Czytaj więcej

MAGDALENA ZYGIEREWICZ

KOSMETOLOG

Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Cierpliwa, pogodna i precyzyjna. Specjalizuje się w zabiegach dla skór trądzikowych, w tym oczyszczaniu manualnym.

Milena Jakubowska

STYLISTKA PAZNOKCI, STYLISTKA RZĘS

Absolwentka WSZKiPZ. Swoje umiejętności ugruntowała w renomowanym warszawskim salonie, gdzie miała do czynienia na co dzień z gwiazdami z pierwszych stron czasopism. Systematycznie poszerza umiejętności i wiedzę popartą w licznych certyfikatach.

ANNA MARTA GIERZYŃSKA

KOSMETOLOG, PODOLOG

Podologia to jej życiowa pasja.  Nie straszne jej problemy takie jak wrastające paznokcie, czy odciski lub modzele.

Agata Dubietis

Stylistka fryzur

W zawodzie od 9 lat. Specjalizuje się w niestandardowych koloryzacjach oraz w klasycznych cieciach. Jej praca jest dla niej inspiracją do tworzenia takich fryzur, by wydobyć z nich naturalne piękno, zmieniając je jednocześnie w ponadczasowe stylizacje.

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies