Jak wyszczuplić okrągłą twarz? Zobacz, jak zrobiła to Ata z Hotelu Paradise

Wygląd okrągłej twarzy można zmienić dzięki zabiegom chirurgicznym. Jednym z nich jest usunięcie poduszek Bichata. W ostatnim czasie zabiegowi poddała się znana z Hotelu Paradise Ata.

Hotel Paradise jest emitowany na antenie TVN. Uczestnicy programu znajdują się na rajskiej wyspie. Ich poczynania śledzą miliony telewidzów. Finalista programu wykonała zabieg, który pomógł jej wyszczuplić twarz. Efekty są rewelacyjne!

Ata z Hotelu Paradise zdecydowała się na usunięcie poduszek Bichata w Mea Clinic. Zabieg polega na redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy policzków. Efektem zabiegu jest wyszczuplenie twarzy. Poprawia się jej owal. Zabieg pozwala również uwydatnić kości policzkowe. Więcej na temat uczestniczki i zabiegu przeczytasz na stronie https://www.pudelek.pl/ata-z-hotelu-paradise-usunela-torebki-tluszczowe-z-policzkow

Jak wyszczuplić twarz? Na czym polega usunięcie poduszek Bichata?

Usunięcie poduszek Bichata odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg pomaga wysmuklić twarz. Daje rewelacyjne efekty. Znacząco zmieniają się rysy twarzy. Staje się szczuplejsza, co pozwala uwydatnić kości policzkowe. Podczas zabiegu wykonuje się nacięcia wewnątrz buzi. Poprzez nie usuwane są poduszki Bichata. Dzięki wykonaniu nacięć w wewnętrznej części twarzy pacjentka nie ma widocznych blizn. Szczegółowe informacje na temat usunięcia poduszek Bichata w Mea Clinic znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/usuniecie-poduszek-bichata.

Chcesz, aby Twoja twarz była szczuplejsza? Przeszkadza Ci pucułowata buzia? Jeśli uważasz, że jest zbyt okrągła, nie masz widocznych kości policzkowych, warto rozważyć poddanie się zabiegowi usunięcia poduszek Bichata. Zabieg nie wiąże się z dużą ingerencją chirurgiczną. Jest bezpieczny, a przy tym daje zdumiewające rezultaty.

 

Processed with MOLDIV

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies