Powiedz “STOP” wypadaniu włosów

Jesienne przesilenie to często trudny okres dla naszego organizmu, a w szczególności dla naszych włosów. Wypadanie włosów to fizjologiczna norma – zwykle tracimy około 50 włosów dziennie, natomiast jesienią nawet do 100. Dlatego w tym okresie pielęgnacja włosów i skóry głowy jest szczególnie ważna. Warto także zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, tak by dostarczyć organizmowi niezbędne pierwiastki i witaminy. Skuteczną odpowiedzią jest również mezoterapia skóry głowy, której poświęcimy dziś chwilę uwagi.

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy jest w pełni bezpieczny, daje doskonałe i szybkie efekty. Mezoterapia wykonywana przez doświadczonego lekarza trwa zaledwie kilka minut. Stymuluje naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymuje wypadanie włosów. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia, a także nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Do zabiegu używa się preparaty zawierające takie substancje jak:

– biotyna, która reaktywuje metabolizm komórek skóry i skóry głowy.

– kwas hialuronowy, kompleks witamin z grupy B, któryrekompensuje niedobór witamin i minerałów w skórze głowy, odpowiedzialny za osłabienie i przedwczesne wypadanie włosów.

– NCTC 109 rewitalizujący roztwór na bazie kwasu hialuronowego zawierający witaminy, kwasy, sole mineralne i enzymy. Odpowiedzialny za biorewitalizację skóry głowy.

– oligoelementy aktywujące procesy metaboliczne skóry i stymulujące wzrost oraz biologiczne funkcje komórkowe, wzmacniając tym samym strukturę skóry głowy.
czynniki wzrostu oraz białka biomimetyczne, które skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

dermaheal_HL                                       BIOTYNA

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies