Czas zabiegu

60-80min

Liczba powtórzeń

1-6

Cena

od 500 do 1500 zł

Opis

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg wykonujemy również w naszej klinice w Warszawie, gwarantując efekt skóry o zdrowym kolorycie oraz poprawionej gęstości i jędrności. Zabieg wykonać można właściwie na każdym fragmencie skóry, w różnych miejscach na ciele. Nawet osoby z cienką i delikatną skórą mogą korzystać z dobrodziejstw dermapenu. Samo urządzenie kształtem przypomina długopis, co pozwala na bardzo precyzyjną pracę z tkanką.

W trakcie zabiegu przy pomocy  wykonujemy kilka tysięcy mikronakłuć. Ma to na celu pobudzenie odbudowy skóry oraz stymulację syntezy kolagenu. Warto nadmienić, że urządzenie jest w stanie wykonać około 20 nakłuć na sekundę, dlatego zabieg przebiega bardzo sprawnie.

Dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, umożliwiających przedostanie się składników aktywnych do głębszych jej warstw. Podczas zabiegu z użyciem dermapenu absorpcja ta zwiększa się nawet 1000-krotnie. Nasza klinika w Warszawie ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego zabiegu, przez co podchodzimy do potrzeb naszych klientów i klientek w zindywidualizowany sposób.

Mikrouszkodzenia powstające podczas zabiegu mobilizują naturalne procesy regeneracyjne, aktywując odbudowę tkanek i produkcję głównego białka tkanki łącznej. Wnikające w głęboką warstwę skóry koktajle składników aktywnych odżywiają ją w miejscach, do których nie dociera krem, przywracając jej jędrność i gładkość. Dzięki temu skutecznemu zabiegowi skóra jest wyraźnie zrewitalizowana. Poprawie ulega owal twarzy i ogólna kondycja skóry. W efekcie spłycone zostają również drobniejsze zmarszczki, co przynosi dodatkowe efekty odmładzające. Zabieg  kierowany jest również do osób, chcących w efektywny sposób pozbyć się blizn oraz rozstępów po ciąży i odchudzaniu. Stymulacja procesów regeneracyjnych podczas zabiegu jest bowiem tak intensywna, że organizm wytwarza nową skórę, która pojawia się w miejscu blizny. Działamy więc nie tylko od zewnątrz, ale przebudowujemy strukturę skóry od środka. Pobudzamy produkcję elastyny, proteoglikanów oraz innych rodzajów kolagenu, co w efekcie uruchamia procesy odpowiedzialne za poprawę gęstości oraz jędrności skóry. Najwyższą jakość sprzętu zapewnia molibden, który stosuje się do produkcji igieł wchodzących w skład jednorazowej głowicy urządzenia dermapenu. Molibden wykorzystywany jest do wytwarzania sprzętu chirurgicznego. Igły można regulować – głębokość nakłuć dobiera się odpowiednio do danego przypadku, jednak nigdy nie przekracza ona 2,5 mm.

Widoczne efekty odmładzające i upiększające po mezoterapii mikroigłowej pozwalają na lepsze samopoczucie, wzrost pewności siebie i lepsze funkcjonowanie w przestrzeni społecznej. Za skutecznością Dermapenu używanego w naszym gabinecie w Warszawie przemawia pierwsze miejsce w kategorii Best Medical Device na targach Aesthetic Show w USA oraz zadowoleni z efektów klienci.

Wskazania do zabiegu mikronakłuwania to :

· drobne, płytkie zmarszczki

· rozstępy

· blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe

· skóra zwiotczała

· wspomaganie terapii wypadania włosów

· utrata gęstości i elastyczności skóry

 

EsteticpenDermapenMezoterapia igłowa

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona i obrzęknięta. Może wystąpić stan zapalny, niewielkie krwiaki i lekkie strupy, które mogą się utrzymywać do kilku dni, w zależności od głębokości wykonywania zabiegu dermapen. Z oczywistych względów należy przestrzegać w tym czasie kilku zaleceń. Nie należy wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, konieczne jest także regularne nawilżanie odpowiednimi kosmetykami. Po kilku dniach odpowiedniego dbania o skórę zauważymy pozytywne efekty.

CENA:

– Twarz: 500-550zł*

– Twarz + szyja: 700-750zł*

– Twarz + szyja + dekolt: 850-900zł*

– BRZUCH/PIERSI/- 1000zł

– POŚLADKI 1500zł

– blizna o średnicy do 10cm: 500zł

– blizna o średnicy 10-25cm: 900zł

– blizna powyżej 25cm: od 1000zł

Przy zakupie pakietu 4 zabiegów – 20% rabatu.

*Cena zależy od zastosowanego preparatu i ilości ampułek

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic