Czas zabiegu

60-80min

Liczba powtórzeń

1-6

Cena

od 400 do 500 zł

Opis

EsteticPen

Zabieg dermapen wykonujemy również w naszej klinice w Warszawie, gwarantując efekt skóry o zdrowym kolorycie oraz poprawionej gęstości i jędrności. W trakcie zabiegu przy pomocy EsteticPen wykonujemy kilka tysięcy mikronakłuć. Ma to na celu pobudzenie odbudowy skóry oraz stymulację syntezy kolagenu. Dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, umożliwiających przedostanie się składników aktywnych do głębszych jej warstw. Podczas zabiegu z użyciem dermapenu absorpcja ta zwiększa się nawet 1000-krotnie. Nasza klinika w Warszawie ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego zabiegu, przez co podchodzimy do potrzeb naszych klientów i klientek w zindywidualizowany sposób.

Mikrouszkodzenia powstające podczas zabiegu mobilizują naturalne procesy regeneracyjne, aktywując odbudowę tkanek i produkcję głównego białka tkanki łącznej. Wnikające w głęboką warstwę skóry koktajle składników aktywnych odżywiają ją w miejscach, do których nie dociera krem, przywracając jej jędrność i gładkość. Dzięki temu skutecznemu zabiegowi skóra jest wyraźnie zrewitalizowana. Poprawie ulega owal twarzy i ogólna kondycja skóry. W efekcie spłycone zostają również drobniejsze zmarszczki, co przynosi dodatkowe efekty odmładzające. Zabieg dermapenu kierowany jest również do osób, chcących w efektywny sposób pozbyć się blizn oraz rozstępów po ciąży i odchudzaniu. Stymulacja procesów regeneracyjnych podczas zabiegu jest bowiem tak intensywna, że organizm wytwarza nową skórę, która pojawia się w miejscu blizny. Działamy więc nie tylko od zewnątrz, ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.

Widoczne efekty odmładzające i upiększające po mezoterapii mikroigłowej pozwalają na lepsze samopoczucie, wzrost pewności siebie i lepsze funkcjonowanie w przestrzeni społecznej.

Wskazania do zabiegu mikronakłuwania to :

· drobne, płytkie zmarszczki

· rozstępy

· blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe

· skóra zwiotczała

· wspomaganie terapii wypadania włosów

· utrata gęstości i elastyczności skóry

 

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona i obrzęknięta. Może wystąpić stan zapalny, niewielkie krwiaki i lekkie strupy, które mogą się utrzymywać do kilku dni, w zależności od głębokości wykonywania zabiegu dermapen.

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies