Czas zabiegu

40-80min

Liczba powtórzeń

według zaleceń

Cena

18000 zł

Opis

Upływ czasu doskwiera każdemu z nasa razem z nim bezlitosna grawitacja daje się we znaki nie tylko w dolnej części twarzy, ale również i w okolicy oczu. Wraz z wiekiem skóra twarzy staje się wiotka, ilość tkanki tłuszczowej zmniejsza się, pojawia się coraz więcej zmarszczek. Utrata owalu twarzy, opadające kąciki ust, obniżenie linii brwi i opadające powieki są zmorą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Istnieje wiele rozwiązań powyższych problemów, od delikatnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jak toksyna botulinowa, nici liftingujące, wypełnienie kwasem hialuronowym (efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy) aż po zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej (efekt utrzymuje się około 10 lat). Aby dobrać najlepszą metodę należy skonsultować się z lekarzem, który pomoże podjąć odpowiednią decyzję. W celu umówienia się na konsultację należy zadzwonić na recepcję MEA Clinic +48538303198 lub +48698925498.

 

Czym jest ENDOSKOPOWY LIFTING BRWI?

ENDOSKOPOWY LIFTING BRWI to zabieg polegający na podniesieniu i wymodelowaniu brwi. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Podczas procedury poprzez drobne nacięcie w okolicy skroniowej chirurg podciąga skórę, aby uzyskać odpowiedni kształt i wysokość brwi.

W przypadku mocno opadających powiek, aby uzyskać spektakularny efekt odmłodzenia górnej części twarzy endoskopowy lifting brwi można połączyć z blefaroplastyką https://www.meaclinic.pl/zabiegi/plastyka-powiek/ Oba zabiegi można wykonać podczas jednej procedury, wykorzystując znieczulenie anestezjologiczne.

 

KONSULTACJA PRZEDZABIEGOWA:

Prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją MEA CLINIC pod numerem 48538303198 lub 48 698 925 498.

Konsultacje umawiamy wyłącznie telefonicznie. Nie umawiamy wizyt lekarskich poprzez sms/ e-mail/ wiadomości prywatne w mediach społecznościowych ani przez zewnętrzne portale.

 

Blizna pozabiegowa

Każdy zabieg z zakresu chirurgii pozostawia po sobie delikatną bliznę. W przypadku endoskopowego liftingu brwi blizna schowana jest we włosach, jednak warto pamiętać aby przez pierwszy miesiąc po zabiegu odpowiednio dbać o miejsce nacięcia skóry. Do momentu zdjęcia szwów i wygojenia się rany pacjent nie powinien dotykać blizny. Po upływie około 2 tygodni warto stosować silikonowe preparaty niwelujące powstawanie zrostów np. Cell Fushion C Expert Intensive Post A.D.

Przez 2 tygodnie po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, natomiast przez 6 tygodni po zabiegu nie wolno się opalać.

Wskazania do zabiegu endoskopowego liftingu brwi:

– obniżenie linii brwi

– zmarszczki poziome czoła

– delikatnie opadające powieki

Cena zabiegu obejmuje:

– konsultacje przedzabiegową

– zabieg wraz ze znieczuleniem

– hospitalizacja pozabiegowa

– zdjęcie szwów

– 2 wizyty kontrolne

Efekty zabiegu (widoczne po około 2 miesiącach od zabiegu):

– lifting brwi

– wymodelowanie kształtu linii brwi

– delikatny lifting powiek górnych

– odmłodzenie okolicy oczu

– spłycenie zmarszczek na czole