Czas zabiegu

1-1.5h

Liczba powtórzeń

1-6

Cena

od 500 zł

Opis

Technologia hibarycznego tlenu i specjalistycznego serum, bogatego w kwas haliuronowy oraz składniki regeneracyjne, stały się bazą dla innowacyjnego systemu Infuzja Intraceuticals™. Łącząc się z tlenem, idealnie i natychmiastowo radzi sobie z liftingiem powierzchni skóry. Wygładza cienkie linie oraz wypełnia zmarszczki. To jedno z najnowszych osiągnięć nauk medycznych oraz efektów badań australijskich uniwersytetów. Formuła jest wynikiem prac dwóch zespołów: naukowo-medycznego oraz kosmetologicznego.

 

Intraceuticals REJUVENATE:

Rejuvenate – to zabieg odmładzający i regenerujący. Jego efektem jest wypełnienie zmarszczek, a ponadto poprawia jędrność i gęstość skóry. Z zabiegu skorzystać może każdy – nawet w przypadku młodej cery w celu ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji skóry. Szczególnie natomiast wskazany osobom, które borykają się z problemem poszarzałej, zmęczonej i poluźnionej skóry. Po zabiegu od razu widać poprawę, gdyż cera jest promienna, odżywiona i silnie nawilżona. Mniej też widoczne są zmarszczki.

 

Przed zabiegiem Intraceuticals wykonywany jest najpierw demakijaż i ocenia się kondycję skóry, aby dobrać odpowiedni rodzaj serum. Przed jego wtłoczeniem ma miejsce jeszcze peeling.

Efekty Intraceuticals

Zastosowanie metody Intraceuticals pozwala uzyskać takie efekty, jak:

 • wyraźna poprawa cery – skóra jest zdrowa, odmłodzona i promienna,
 • spłycenie drobnych zmarszczek,
 • poprawa konturów twarzy,
 • wygładzenie okolic oczu i ust,
 • zmniejszenie stanów trądzikowych,
 • rozjaśnienie przebarwień i plam pigmentacyjnych,
 • ładniejszy koloryt skóry,
 • długotrwałe nawilżenie.

Zalecenia przed zabiegiem

Jeżeli kosmetolog nie stwierdzi przeciwwskazań, to w zasadzie zabieg można wykonać „z marszu”, o każdej porze przez cały rok.

Przeciwwskazania

Intraceuticals™ to zabieg, który jest bezpieczny i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Mogą z niego korzystać również:

 • kobiety w ciąży,
 • osoby, które mają skórę podatną na podrażnienia,
 • osoby z łuszczycą,
 • osoby z egzemą,
 • osoby z trądzikiem.

Czym jest Intraceuticals?

To zabieg odmładzający i nawilżający skórę. Do jego stworzenia wykorzystano dwie postacie kwasu haliuronowego:

 • niskocząsteczkową – która przenika do głębszych warstw skóry i spełnia dwie funkcje: nawilża i jest nośnikiem aktywnych składników,
 • wielkocząsteczkową – której zadaniem jest wiązanie wilgoci z otoczeniem i utrzymywanie wilgoci zgromadzonej za sprawą kwasu haliuronowego niskocząteczkowego.

Do cząsteczek kwasu haliuronowego przyłączają się takie składniki aktywne jak np.

 • witamina A, E, C,
 • przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty,
 • aloes,
 • prowitamina B5,
 • oleje roślinne z jojoby i maskadamii.

To zabieg całkowicie bezbolesny, odczuwany jako delikatne muskanie po twarzy. Aktywne serum rozprowadzane jest za pomocą specjalnego aplikatora. Przy zbliżeniu go na 1 milimetr do skóry wykorzystuje się czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem.

Zabieg poza twarzą można także wykonać na szyi, dekolcie albo dłoniach.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Intraceuticals?

Efekt zabiegu jest błyskawiczny – od razu widać, że skóra jest wyraźnie napięta, zmarszczki spłycone, a kontury twarzy poprawione. Skóra ma jednolity kolor oraz młody, zdrowy wygląd. Jest jędrna i elastyczna dzięki temu, że kwas haliuronowy łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już zaraz po zabiegu. Skóra jest napięta, wygładzona, kontur twarzy poprawiony, a zmarszczki spłycone. Oprócz tego skóra jest nawilżona i bardziej promienna. W pełni te efekty można podziwiać już następnego dnia. Utrzymują się one od 1,5 tygodnia do 2 tygodni. Aby efekt był trwały, potrzebna jest seria co najmniej 6 zabiegów.

Jak długo trwa zabieg Intraceuticals?

Zabieg trwa około 1,5 godziny. Substancje aktywne są rozpylane i jednocześnie wtłacza się je pod ciśnieniem do głębszych warstw skóry. Czynności zabiegowe rozpoczyna się od czoła, a kończy na brodzie. Jest jeszcze możliwość skorzystania z opcji rozszerzonej – czyli wykonania zabiegu na szyi i dekolcie. Ostatnim etapem jest poddanie skóry bardzo delikatnemu masażowi drenującemu.

Jak postępować po zabiegu?

Sam zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Zaraz po jego przeprowadzeniu można wrócić do swojej normalnej aktywności. Dlatego warto i można zdecydować się na niego np. przed ważnymi wyjściami, okazjami. Zaliczany bywa do zabiegów tzw. lunchowych, co oznacza, że po jego wykonaniu można praktycznie zrobić makijaż i … wrócić do pracy.
Aby przedłużyć efekty, zabiegu warto również zadbać odpowiednio o skórę w domowym zaciszu. Dalsza pielęgnacja powinna opierać się na produktach uzupełniających kwas haliuronowy na każdym poziomie skóry.

Schemat terapii

Jeden zabieg trwa około 1,5 godziny. Pełna terapia obejmuje wykonanie serii 6 takich kuracji raz w tygodniu. Aby pielęgnować uzyskane efekty, zaleca się dwa razy w roku powtarzać zabiegi. W przypadku cery z trądzikiem zabiegi powinny być wykonywane dwa razy w tygodniu, a w celu podtrzymania efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek – wykonywać jeden zabieg w miesiącu.

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies