Czas zabiegu

30-45min

Liczba powtórzeń

4-5

Cena

od JALUPRO CLASSIC -900zł do JALUPRO HMW/SUPER HYDRO-1300 zł

Opis

Co najbardziej wpływa na określenie naszego wieku przez inne osoby?

Na pewno nie zmarszczki, a utrata gęstości skóry, która powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu oraz to, co często przeszkadza Pacjentkom – powstawanie tzw. „chomików”, utrata owalu twarzy oraz siatka drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach.

 

STYMULATORY TKANKOWE  to rewolucja na rynku, jeśli chodzi o naturalną biostymulację skóry. Idealna alternatywa dla tych z Was, którzy nie chcą nadawać twarzy objętości za pomocą wypełniaczy lub dla tych, którzy osiągnęli już pożądany efekt wolumetryczny, ale chcą zatrzymać procesy starzenia się skóry i zachować jej  zdrowy wygląd.

 

STYMULATORY TKANKOWE to mieszanka wysokiej jakości składników, tworzących bogate kompleksy wzmacniające skórę, które łączą aminokwasy i kwas hialuronowy w celu przywrócenia młodości skórze, bez efektu wypełnienia lub zmiany kształtu i konturu twarzy jaki daje klasyczny wypełniacz.

 

AMINOKAWSOWA TERAPIA ZASTĘPCZA JALUPRO

Aminokwasowa Terapia Zastępcza to gwarantowane zagęszczenie struktury kolagenu do 70%, potwierdzone mikroskopowo w 20 badaniach klinicznych.

JALUPRO to najbardziej naturalny stymulator tkankowy zawierający aminokwasy. Stymuluje fibroblasty w skórze do produkcji kolagenu i elastyny, przywracając skórze elastyczność i naturalną objętość.

Aby zmaksymalizować wyniki i spłycić bruzdy, fałdy, zmarszczki i cienie pod oczami, może być konieczne powtórzenie zabiegu w odstępie 10-14 dni. Jest to zależne od stanu skóry i leczonego problemu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU Z ZASTOSOWANIEM JALUPRO:

·        Cienie i worki pod oczami

·        Zmarszczki i bruzdy

·        poparzenia słoneczne

·        Przebarwienia

·        Starzenie się skóry

·        Suchość skóry

·        Rozstępy

·        Blizny po trądziku

·        Oznaki starzenia na szyi

·        Oznaki starzenia na dekolcie

·        Oznaki starzenia na dłoniach

 

Jalupro Classic & JALUPRO HMW – naturalna bio-rewitalizacja skóry.

Jakie są zalety JALUPRO?

JALUPRO to sterylny, wchłanialny roztwór do wstrzykiwania, który działa jak skórny biorewitalizator, przez co poprawia strukturę skóry, rozjaśnia przebarwienia, redukuje drobne bruzdy i zmarszczki. Jest skuteczny i bezpieczny. To wyjątkowe i szybkie rozwiązanie, które pomoże utrzymać blask i nawilżenie skóry oraz skutecznie ją odmłodzi i ujędrni.

JALUPRO to wielofunkcyjny zabieg, który sprawdza się również jako uzupełnienie innych zabiegów takich jak mikrdermabrazja i laseroterapia. JALUPRO jest idealny dla osób, które oczekują naturalnego wyglądu lub tych, którzy nie są jeszcze gotowi na wypełniacze skórne. Dla osób, które oczekują widocznych efektów nie ma przeciwwskazań aby połączyć terapię JALUPRO z innymi zabiegami estetycznymi  jak wolumetria czy iniekcje toksyną botulinową, peelingami chemicznymi, laseroterapią itd.

 

JAK DZIAŁA JALUPRO?

Tkanki łączne, zwane fibroblastami, wraz z wiekiem tracą swoje właściwości regeneracyjne. W rezultacie na skórze z czasem pojawiają się i pogłębiają niedoskonałości skóry takie jak zmarszczki, rozstępy, utrata jędrności i elastyczności.

Dzięki bogatemu kompleksowi aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny) i opatentowanej formule opartej jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, które działają poprzez odżywianie tkanki łącznej pod skórą, JALUPRO wspomaga procesy produkcji kolagenu. Terapia pomaga szybko odbudować tkankę łączną skóry, zapewniając zdrową i gładką cerę.

 

Który zabieg Jalupro jest dla mnie najlepszy?

Istnieją dwa rodzaje JALUPRO: Classic i HMW. 

JALUPRO CLASSIC jest bardziej odpowiedni dla młodszych osób, które wykazują pierwsze oznaki starzenia się skóry lub im zapobiegają. Idealnie sprawdza się jako terapia odmładzająca okolicy oczu.

 JALUPRO HMW jest bardziej odpowiedni dla osób powyżej 45 roku życia ponieważ zawiera więcej kwasu hialuronowego, aby nadać trochę więcej objętości, w szczególności dekoltowi, szyi, dłoniom, głębokim bruzdom, zmarszczkom i bliznom. Nawilża również skórę twarzy, nadając jej gładszy i  bardziej równomierny koloryt.

 

Ile zabiegów jest potrzebnych do uzyskania najlepszych efektow?

Jalupro Classic zwykle wymaga 3-4 zabiegów w odstępie 10-14 dni.

Jalupro HMW na ogół wymaga 2-4 zabiegów w odstępie 20 dni.

 

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabiegi JALUPRO trwają około 30-45 minut w zależności od obszaru zabiegu i rodzaju znieczulenia.

 

Na jakie części ciała i twarzy można stosować JALUPRO?

JALUPRO idealnie sprawdza się jako terapia biostymulująca na twarz, szyję, dekolt, pachy, dłonie, wewnętrzną stronę ud, brzucha i wewnętrzną stronę kolan.

Jak długo utrzymują się efekty?

Rezultaty po terapii JALUPRO utrzymują się przez około 12 miesięcy, jednak comiesięczna kuracja przeciwstarzeniowa może przynieść efekty, które będą znacznie trwalsze.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGACH:

• O ile lekarz nie zalecił inaczej, unikaj masowania leczonego obszaru.

• Przez 24 godziny po zabiegu unikaj forsownych ćwiczeń.

• Unikaj opalania przez 2 tygodnie po zabiegu.

• Unikaj spożywania alkoholu oraz dużej ilości soli, aby uniknąć obrzęku.

• W przypadku wystąpienia obrzęku stosuj chłodny kompres przez 15 minut co godzinę.

• Jeśli wystąpi obrzęk staraj się spać w pozycji półleżącej z twarzą uniesioną do góry.       

  Dla kogo przeznaczony jest JALUPRO?

JALUPRO to idealne rozwiązanie przeznaczone dla osób, które chcą zminimalizować widoczność zmarszczek i bruzd na twarzy, a także dla osób, które chcą podnieść i poprawić objętość niektórych obszarów twarzy, w tym ust i kości policzkowych. Można go również podawać, aby wygładzić niechciane rozstępy.

Jakie są możliwe skutki uboczne?

Chociaż ten roztwór JALUPRO składa się głównie ze związków występujących w ludzkim ciele, jako efekt niepożądany jaki może wystąpić po zabiegu  jest: ból, zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, zasinienie. Jednak te działania niepożądane zwykle ustępują w ciągu dwóch dni od zabiegu.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU JALUPRO

Generalnie Jalupro jest odpowiedni dla większości ludzi, ponieważ zawiera substancje naturalnie występujące w organizmie, ale nie można go stosować w przypadkach:

• u kobiet w ciąży lub karmiących piersią,

• podczas infekcji lub podrażnień skóry w miejscu, które ma być leczone,

• przy występowaniu chorób autoimmunologicznych,

• przy nadwrażliwości na którykolwiek składników.

 

PROMOCJE NA ZABIEGI JALUPRO:

 

Pakiet 4 zabiegów:

1 zabieg JALUPRO HMW oraz 3 zabiegi JALUPRO CLASIC w wyjątkowej cenie 2600zł!

 

4 zabiegi JALUPRO HMW = 3400zł

 

4 zabiegi  JALUPRO CLASIC = 2500zł

 

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic