Czas zabiegu

70-90min

Liczba powtórzeń

według zaleceń

Cena

300 zł

Opis

Japoński Cosmolift Twarzy,  odmładzający zabieg opracowany przez Lone Sorensen, twórczyni masażu refleksologicznego twarzy, która za swoje osiągnięcia terapeutyczne została wyróżniona przez Światową Organizację Zdrowia.

Japoński Cosmolift Twarzy to nieinwazyjny sposób wygładzenia zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Dzięki stymulacji punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

 

Zabieg polecany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom w każdym wieku – doskonale sprawdza się jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Regularne korzystanie z zabiegu Japońskiego Cosmoliftingu Twarzy jest idealną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Japońskiego Cosmoliftingu Twarzy jest manualny masaż mięśni w połączeniu z głębokim liftingiem i drenażem limfatycznym oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy.

Podczas zabiegu stosowane są wyłącznie organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące i nawilżające jak np. olejek różany.

W efekcie Japoński Cosmolifting Twarzy to wyjątkowy masaż twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje również dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na nasz cały organizm.

 

 

Częstotliwość zabiegów:

Naturalny efekt po jednorazowym zabiegu utrzymuje się od 24 godzin do ponad 3 dni. Dlatego Japoński Cosmolifting Twarzy to idealny zabieg bankietowy, który można wykonać dzień przed ważnym wyjściem, bądź jako seria zabiegów  w celu długotrwałej poprawy napięcia skóry oraz wspomaganie naturalnej odporności organizmu i pracy narządów wewnętrznych. Seria zabiegów Japońskiego CosmoLiftingu Twarzy znacząco wydłuża utrzymywanie się efektów, ponieważ każdy zabieg znacząco poprawia napięcie mięśni twarzy.

Twórczyni techniki, Lone Sorensen,  zaleca dwa lub trzy masaże w pierwszym tygodniu, a następnie cotygodniowe zabiegi, a ostatecznie raz lub dwa razy w miesiącu.

Japoński Cosmolifting twarzy jest jednym z najlepszych, nieinwazyjnych metod na wyraźne odmłodzenie twarzy oraz utrzymanie zdrowego i młodego wyglądu.