Czas zabiegu

min

Liczba powtórzeń

według zaleceń

Cena

od 300 zł

Opis

Laser frakcyjny CO2 – charakterystyka

Laser frakcyjny jest zabiegiem bardzo skutecznym, a przy tym bezpiecznym. Pomaga w odmłodzeniu oraz wyrównaniu kolorytu skóry. Jest to rozwiązanie nowoczesne, które na świecie zyskuje wielu zwolenników. Urządzenie powoduje mikrouszkodzenia skóry, co stymuluje ją do odnowy i regeneracji. Efektem jest widocznie odmłodzona skóra, redukcja i zmniejszenie blizn. Laser frakcyjny daje świetne efekty. Dzięki znieczuleniu jest to zabieg prawie bezbolesny.

Laser frakcyjny CO2 – przygotowanie do zabiegu

Przed poddaniem się zabiegowi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego należy unikać kontaktu ze słońcem. Skóra nie powinna mieć też kontaktu z produktami, które mogą ją podrażnić.

Wskazania do użycia lasera frakcyjnego CO2

Urządzenie doskonale radzi sobie z redukcją zmarszczek i przebarwień. Laser frakcyjny pomaga usuwać blizny potrądzikowe oraz pooperacyjne. Znacznie poprawia wygląd skóry. Urządzenie stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa to na wyraźną poprawę elastyczności skóry.

Laser frakcyjny wykorzystywany jest też w zabiegach, podczas których usuwane są brodawki i polipy. Stosowany jest również w waporyzacji zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych.

Laser frakcyjny CO2 – przeciwwskazania do zabiegu

Z lasera nie powinny korzystać osoby, które mają otwarte, niezagojone rany. Zabieg trzeba też odłożyć w czasie w przypadku kobiet w ciąży, osób z aktywną chorobą nowotworową. Przeciwwskazaniem są również takie choroby jak bielactwo czy cukrzyca.

 

 

CENNIK:

TWARZ 1450zł

SZYJA – 700zł

DEKOLT – 800zł

CZOŁO – 550zł

POLICZKI – 900zł

TWARZ + SZYJA – 1950zł

TWARZ+SZYJA+DEKOLT- 2500zł

BLIZNY – od 500zł

DŁONIE – 850zł

OKOLICA UST- 300zł

BRZUCH/PIERSI/KLATKA PIERSIOWA – od 1400zł

 

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies