Czas zabiegu

45-80min

Liczba powtórzeń

3

Cena

od 1500 zł

Opis

Wraz z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej kwasu hialuronowego, a proces powstawania nowego kolagenu i elastyny znacznie się spowalnia, czego efektem jest utrata owalu twarzy, brak jędrności i elastyczności skóry oraz liczne zmarszczki. Innowacyjnym rozwiązaniem, aby poprawić owal twarzy  bez ingerencji chirurgicznej u osób, u których zaczynają być widoczne skutki grawitacji jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry nowoczesnymi nićmi z zastosowaniem intensywnego nawilżenia niesieciowanym kwasem hialuronowym.

Nici PDO zawierają polidioksanon, który z czasem ulega włóknieniu i przyczynia się do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Wieloletnie obserwacje i badania kliniczne potwierdzają wysoki profil bezpieczeństwa polidioksanonu, dzięki czemu zabiegi nie niosą z sobą działań niepożądanych, a ich efekty są bardzo przewidywalne.nici

Nie można zapomnieć również o nawilżeniu skóry przy zastosowaniu niesieciowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy wiąże wodę, przez co wywołuje efekt spęcznienia tkanek oraz jej napięcie. W rezultacie następuje poprawa konturu twarzy oraz widoczne wygładzenie zmarszczek. Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów zawierających kwas hialuronowy, jednak specjaliści z branży medycyny estetycznej wyróżniają produkt Jalevel, który uzyskał trzecią i najwyższą klasę wyrobów medycznych.

 

Tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie przekonało się, że powinno łączyć się zabiegi rewitalizujące kwasem hialuronowym z nićmi PDO. Zabiegi odbywają się praktycznie w warunkach bezbolesnych, a produkcja kolagenu widoczna jest już po trzech tygodniach. Pacjenci muszą jednak zdawać sobie sprawę, że takie zabiegi należy powtórzyć minimum 3 razy, w odstępie miesiąca. Połączenie tych zabiegów gwarantuje poprawę volumetrii twarzy w 80%. Aby uzyskać spektakularny efekt, po zakończeniu procesu poprawy gęstości i jędrności skóry warto zdecydować się na zabieg z zastosowaniem nici haczykowych. Specjaliści na całym świecie rekomendują nici Firmy NEOGENESIS Derma- V-Thread, które w sposób naturalny zastępują zabiegi chirurgii plastycznej. Implantacja nici Derma-V Thread prowadzi do procesów samo-leczenia skóry. Te z kolei, pobudzając stymulują skórę dając efekt odmłodzenia i rozjaśnienia. Zabiegi z zastosowaniem nici haczykowatych nazywane są „liftingiem twarzy bez skalpela”, ponieważ odpowiednie zastosowanie pozwala uzyskać natychmiastowy efekt porównywalny do chirurgicznego liftingu twarzy.  Szybka rekonwalescencja sprawia, że w ciągu 3 tygodni od zabiegu skóra wygląda nawet o 10 lat młodziej.

 

 

WSKAZANIA

zmarszczki

wiotka skóra i utrata jędrności

utrata owalu twarzy

 

Przeciwwskazania

  • stany bakteryjne, wirusowe i inne infekcje skórne
  • uczulenie na polidioksanon
  • nowotwory
  • ciąża i okres laktacji
MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies