45-60min
1-3
od 800 zł
Opis
Nici PDO powstały ponad 20 lat temu w Korei z całkowicie kompatybilnej i bioabsorbowalnej substancji POLIDIOXANONU. Stosowane są z powodzeniem w chirurgii, kardiochirurgii, okulistyce oraz neurochirurgii. Produkowane według najwyższych standardów, spełniające najbardziej restrykcyjne normy jakości, stanowią wyrób medyczny klasy III. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa KFDA oraz CE dopuszczający do stosowania w Unii Europejskiej.
Nici PDO w medycynie estetycznej służą do rewitalizacji i zagęszczania skóry, wygładzania zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Stanowią jedną z najskuteczniejszych metod bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała.
W przypadku takiej terapii okres rekonwalescencji jest stosunkowo krótki, a efekty widoczne są zaraz po wykonanym zabiegu. Całkowity okres wchłaniania się nici wynosi od 3 do 6 miesięcy, w trakcie którego stymulowane fibroblasty odbudowują włókna kolagenowe, zachowując jędrność i sprężystość skóry nawet po całkowitym rozpuszczeniu się nici. Często porównuje się działanie nici PDO do efektów po zabiegu z toksyną botulinową, przy zachowaniu mimiki twarzy nie blokując mięśni mimicznych.
Efekt utrzymuje się do 2 lat w zależności od zastosowanych nici oraz ich ilości.
Nitki dzielimy na :
NICI LIFTINGUJĄCE HACZYKOWE
- nici dostępne na kaniuli i igle z systemem haczyków precyzyjnie umieszczonych na całej długości nitki, które po wprowadzeniu pod skórę natychmiast się otwierają przytrzymując tkankę w górze.
NICI BIOREWITALIZUJĄCE
Nici dostępne na kaniuli oraz igle, w różnych długościach i grubościach w zależności od wyboru lekarza.
– MONO klasyczna gadka, pojedyncza nić rekomendowana do zabiegów okolicy twarzy i ciała spłycenia zmarszczek oraz rewitalizacji skóry szczególnie dedykowana trudnym okolicą takim jak,: okolica oka, szyi i czoła gdzie występuje znikoma ilość tkanki tłuszczowej, skóra jest cienka.
- SCREW nić skręcona wokół igły
- TORNADO SCREW nić skręcone wokół własnej osi zaplecione w warkocz
- TWIN dwie nici mocno skręcone ze sobą tworzące grubszą nić
- TRIPLE trzy nici mocno skręcone ze sobą, tworząc najgrubszą nić
- Wszystkie wyżej wymienione nici służą do zagęszczenia i liftingu skóry oraz jej rewitalizacji. Tworzą siatkę wewnątrz tkanki, stanowiącą rusztowanie, które przywraca utracony owal twarzy. Wypłyca zmarszczki, napina i zagęszcza skórę.
Dedykowane trudnym okolicą, gdzie poziom kolagenu uległ dużej degradacji.
- MONO I SCREW NA CANIULI okolica OKA
Działanie nici jest takie samo jak w przypadku nici na igle, jednak zmienna forma implementacji z igły na kaniule, pozwala na bezpieczne manewry wokół oka unikając siniaków.
Wszystkie powyżej opisane nici PDO mogą być stosowane w jednym zabiegu, w zależności od okolicy, na której pracujemy oraz jako techniki łączone z innymi zabiegami tj. kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe.
SPOJRZENIE PEŁNE MŁODOŚCI:
PROMOCJA 3 X ZABIEG NIWELUJĄCY ZMARSZCZKI Z zastosowaniem nici gładkich na kaniuli, dzięki czemu niwelujemy ryzyko wystąpienia siniaków oraz zabieg Esthetic Pen na okolice oczu gratis w wyjątkowej cenie 2090zł
SUPER LIFTING BEZ SKALPELA+ biostymulator tkankowy SERIA 4 ZABIEGÓW
Nici biorewitalizujące oraz Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO.
Seria 4 zabiegów, w odstępach 10-14 dni
1- 40-60 szt nici PDO,
2 – JALUPRO,
3 – 40-60 szt nici PDO,
4 – JALUPRO.
Cena promocyjna za nitkę- 45zł
Cena za zabieg JALUPRO:
JALUPRO CLASSIC : 700zł
JALUPRO HMW- 900zł