Czas zabiegu

45-60min

Liczba powtórzeń

1-3

Cena

od 800 zł

Opis

Nici PDO powstały ponad 20 lat temu w Korei z całkowicie kompatybilnej i bioabsorbowalnej substancji  POLIDIOXANONU. Stosowane są z powodzeniem w chirurgii, kardiochirurgii, okulistyce oraz neurochirurgii. Produkowane według najwyższych standardów, spełniające najbardziej restrykcyjne normy jakości, stanowią wyrób medyczny klasy III.  Posiadają certyfikat bezpieczeństwa KFDA oraz CE dopuszczający do stosowania w Unii Europejskiej.

Nici PDO w medycynie estetycznej służą do rewitalizacji i zagęszczania skóry, wygładzania zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Stanowią jedną z najskuteczniejszych metod bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała.

W przypadku takiej terapii okres rekonwalescencji jest stosunkowo krótki, a efekty widoczne są zaraz po wykonanym zabiegu. Całkowity okres wchłaniania się nici wynosi od 3 do 6 miesięcy, w trakcie którego stymulowane fibroblasty odbudowują włókna kolagenowe, zachowując jędrność i sprężystość skóry nawet po całkowitym rozpuszczeniu się nici. Często porównuje się działanie nici PDO do efektów po zabiegu z toksyną botulinową, przy zachowaniu  mimiki twarzy nie  blokując mięśni mimicznych.

Efekt utrzymuje się do 2 lat w zależności od zastosowanych nici oraz ich ilości.

 

 

Nitki dzielimy na :

NICI LIFTINGUJĄCE HACZYKOWE

  • nici dostępne na kaniuli i igle z systemem haczyków precyzyjnie umieszczonych na całej długości nitki, które po wprowadzeniu pod skórę natychmiast się otwierają przytrzymując tkankę w górze.

NICI BIOREWITALIZUJĄCE

Nici dostępne na kaniuli oraz igle, w różnych długościach i grubościach w zależności od wyboru lekarza.

–  MONO    klasyczna gadka, pojedyncza nić rekomendowana do zabiegów  okolicy twarzy  i ciała spłycenia zmarszczek oraz rewitalizacji skóry szczególnie dedykowana trudnym okolicą takim jak,: okolica oka, szyi i czoła gdzie występuje znikoma ilość tkanki tłuszczowej, skóra jest cienka.

  • SCREW nić skręcona wokół igły
  • TORNADO SCREW nić skręcone wokół własnej osi zaplecione w warkocz
  • TWIN dwie nici mocno skręcone ze sobą tworzące grubszą nić
  • TRIPLE trzy nici mocno skręcone ze sobą, tworząc najgrubszą nić
  • Wszystkie wyżej wymienione nici służą do zagęszczenia i liftingu skóry oraz jej rewitalizacji. Tworzą siatkę wewnątrz tkanki, stanowiącą rusztowanie, które przywraca utracony owal twarzy. Wypłyca zmarszczki, napina i zagęszcza skórę.

Dedykowane trudnym okolicą, gdzie poziom kolagenu uległ dużej degradacji.

  • MONO I SCREW NA CANIULI okolica OKA

Działanie nici jest takie samo jak w przypadku nici na igle, jednak zmienna forma implementacji z igły na kaniule, pozwala na bezpieczne manewry wokół oka unikając siniaków.

Wszystkie powyżej opisane nici PDO mogą być stosowane w jednym zabiegu, w zależności od okolicy, na której pracujemy oraz  jako techniki łączone z innymi zabiegami tj. kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe.

 

 

SPOJRZENIE PEŁNE MŁODOŚCI:

PROMOCJA 3 X ZABIEG NIWELUJĄCY ZMARSZCZKI Z zastosowaniem nici gładkich na kaniuli, dzięki czemu niwelujemy ryzyko wystąpienia siniaków oraz zabieg Esthetic Pen na okolice oczu gratis w wyjątkowej cenie 2090zł

 

SUPER LIFTING BEZ SKALPELA+ biostymulator tkankowy SERIA 4 ZABIEGÓW

Nici biorewitalizujące oraz Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO.

Seria 4 zabiegów, w odstępach 10-14 dni

1- 40-60 szt nici PDO,

2 – JALUPRO,

3 – 40-60 szt nici PDO,

4 – JALUPRO.

 

Cena promocyjna za nitkę- 45zł

Cena za zabieg JALUPRO:

JALUPRO CLASSIC : 700zł

JALUPRO HMW- 900zł