Czas zabiegu

min

Liczba powtórzeń

1-4

Cena

350 zł

Opis

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstałymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Zaawansowane połączenie składników aktywnych w OXYGENERATING TRIO pobudza regenerację zdegradowanych włókien elastynowych i kolagenowych oraz zwiększa poziom glikozaminoglikanów w skórze, a kwasy chemiczne zawarte w formule preparatu przyspieszają proces keratynizacji naskórka i odbudowę tkanek.

Zabieg może być wykonywany przez cały rok. Dedykowany jest dla każdyego rodzaju skóry, w tym dla kobiet w ciąży oraz w trakcie karmienia (po konsultacji z lekarzem).

3 KROKI ZABIEGU:

1. AKTYWACJA (kwas fumarowy, niacynamid, dysmutaza ponadtlenkowa)

Aktywacja- ma na celu pobudzenie mikrokrążenia w skórze,, przygotowanie do zoptymalizowanej penetracji składników aktywnych w kolejnych etapach.

2. DETOKSYKACJA (olejz nasion dyni, hydrolizowany ekstrakt z grzybów candida saitoana, ekstrakt z kory dzikiej wiśni)

Detoksykacja- ma na celu odwrócenie skutków działania wolnych rodników oraz czynników zewnętrznych.

3. DOTLENIENIE (niacynamid 5%, panthenol 2%)

Dotlenienie- aktywna piana powstająca w trakcie aplikacji zwiększa penetrację tlenu w skórze, usprawnia metabolizm, odbudowuje uszkodzenia bariery skórnej, wygładza i rozświetla skórę.

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic

wskazania

  • palenie tytoniu
  • szara, ziemista skóra
  • skóra matowa
  • duże zanieczyszczenie środowiska, smog
  • stresujący tryb zycia