Czas zabiegu

-8Hmin

Liczba powtórzeń

według zaleceń

Cena

od 15zł/graft zł

Opis

Istnieje wiele przyczyn utraty włosów. Łysienie może być związane z uwarunkowaniami genetycznymi, przebytymi chorobami lub urazami. Utrata włosów dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. U panów jest jednak znacznie częstsza.

Mężczyźni często tracą włosy z powodu łysienia androgenowego. Przyczyną mogą być zmiany hormonalne i czynniki genetyczne. Badania pokazują, że aż połowa mężczyzn po 50 roku życia boryka się z problemem wypadania włosów.

Przypadłość ta jest powodem wielu kompleksów i obniżonego samopoczucia. Nagła lub stopniowa utrata włosów staje się przyczyną frustracji i niezadowolenia. Łysienie jest negatywnie odbierane przez osoby dotknięte tym problemem. Utrata włosów może być powodem niskiej samooceny obniżenia nastroju i negatywnego odbioru przez otoczenie. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć dzięki przeszczepowi włosów.

S.A.F.E.R. – nowoczesna metoda przeszczepu włosów u mężczyzn i kobiet

W Mea Clinic przeszczep włosów wykonywany jest z wykorzystaniem Safera. Safer jest nowoczesnym urządzeniem dającym bardzo dobre efekty przeszczepu. Po przeszczepie nie zostają blizny pozabiegowe. Metoda jest mało inwazyjna. Pacjent po zabiegu może szybko wrócić do swoich codziennych aktywności. W przeszczepie włosów realizowanej z wykorzystaniem Safera nie występuje ryzyko mechanicznego uszkodzenia cebulki włosa podczas zabiegu. Niebezpieczeństwo takie istniało w przypadku starszych metod.

Przeszczep włosów – wskazania do zabiegu

Wskazaniem do zabiegu jest łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn. Ponadto zabieg polecany jest osobom, które są dotknięte łysieniem po przebytych oparzeniach oraz łysieniem pourazowym. Zabieg pomaga powrócić do swojego dawnego wyglądu i poprawić własną samoocenę.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia przeszczepu włosów

Przed przeprowadzeniem zabiegu każdy Pacjent jest indywidualnie konsultowany. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia przeszczepu włosów za pomocą Safera jest zaawansowana cukrzyca, aktywne stany zapalne skóry głowy, przebyty zawał serca, łysienie plackowate, problemy z krzepliwością krwi, nadciśnienie tętnicze.

przeszczep włosówprzeszczep włosów u mężczyzn

BEZPŁATNE KONSULTACJE:

Masz problem z łysieniem? Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z dr Piotrem Rotem.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją kliniki pod numerem 48538303198 lub 48 698 925 498.

Konsultacje umawiamy wyłącznie telefonicznie. Nie umawiamy wizyt lekarskich poprzez sms/ e-mail/ wiadomości prywatne w mediach społecznościowych ani przez zewnętrzne portale.