Czas zabiegu

30-45min

Liczba powtórzeń

według zaleceń

Cena

1000 zł

Opis

Restylane Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, gwarantująca długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabiegi Restylane Skinboosters oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry w obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.

Dzięki zastosowaniu preparatu Restylane Skinbooster na okolice ust uzyskamy efekt odmłodzenia i subtelnego wypełnienia ust. Usta zachowają swój naturalny kształt, odzyskają odpowiedni poziom nawilżenia oraz z wiekiem utraconą objętość. Preparat można również zastosować w celu regeneracji skóry w okół ust oraz spłycenia sieci zmarszczek.

Restylane Skinboosters to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw poprzez serię mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest  poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

 

 

 

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic