Czas zabiegu

60min

Liczba powtórzeń

1-6

Cena

od 250 zł

Opis

Rozświetlająco-wygładzający zabieg dla każdego rodzaju skóry. Można go wykonywać przez cały rok.

Doskonały peeling pielęgnacyjno-regeneracyjny na lato firmy Skin Expert Professional. Unikalne połączenie enzymów z wiśni z kwasami o odpowiednim stężeniu i bezpiecznym PH sprawia, że nie musimy rezygnować z pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym nawet w okresie wakacyjnym.

Zabieg rozpoczynamy aromatycznym peelingiem dla miłośników lekkich letnich zapachów. Wiśnie zawierają dużo makro i mikroelementów. Z tego względu idealnie nadają się do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej oraz matowej, gdyż w bardzo szybkim czasie potrafią zregenerować i nawilżyć nawet najbardziej potrzebującą skórę. Wiśnie są również bogatym źródłem witaminy A i C, pektyn oraz związków o działaniu antyoksydacyjnym. Ekstrakty z owoców wiśni opóźniają procesy starzenia się skóry, pochłaniają też promieniowanie UVA i UVB. Dzięki zawartości witamin i karotenu spowalniają powstawanie zmarszczek.

 

Następnie nawilżamy i łagodzimy skórę dzięki zastosowaniu preparatu zawierającego witaminę C, kwas hialuronowy, panthenol oraz ekstrakt z morwy  i Syn-Coll® (5-trójpeptyd palmitylu).

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic

Wskazania

skóra sucha, szara i zmęczona

przebarwienia

skóra wiotka, pozbawiona jędrności

 

Przeciwwskazania

stany bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry

ciąża

Zabiegi uzupełniające

ICOONE

CACI

INTRACEUTICALS