Czas zabiegu

30-90min

Liczba powtórzeń

3-6

Cena

od 150 zł

Opis

W zależności od problemu dobieramy indywidualną terapię. Redukujemy blizny pooperacyjne, blizny pooparzeniowe, rozstępy oraz zrosty pooperacyjne oraz oferujemy zabieg, jakim jest usuwanie blizn potrądzikowych. Każdy przypadek omawiany jest indywidualnie.

Zabiegi rekomendowane w procesie terapeutyczne:

  • ICOONE MEDYCZNY- rekomendowany w pierwszych dniach po zabiegach chirurgicznych, można go wykonywać w momencie, gdy blizna nie jest jeszcze wygojona (szwy nie są usunięte)
  • IPL- FOTOODMŁADZANIE – rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • NANO PIN- MEZOTERAPIA NANOIGŁOWA- rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • ESTHETIC PEN- MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA- rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA – rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny

Usuwanie blizn potrądzikowych, blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych, rozstępów – zabiegi

Wizualne piękno skóry jest często naruszone przez pozostałości przebytych ciąż, wypadków lub zabiegów chirurgicznych. Są również efektem kuracji odchudzających lub borykania się ze zmianami trądzikowymi. Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia proponują jednak kompleksowe rozwiązanie tego problemu. Nasza klinika z Warszawy oferuje skuteczne usuwanie blizn i rozstępów przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego i zaawansowanych zabiegów kosmetycznych. Rodzaj zabiegu dostosowywany jest indywidualnie w zależności od problemu, podczas konsultacji ze specjalistą. Przedstawiamy listę zabiegów służących zniwelowaniu rozstępów oraz świeżych i wieloletnich blizn:

  • Do ich eliminacji służy laser ICOONE MEDYCZNY, przeznaczony do wykonywania precyzyjnych zabiegów na tkance łącznej. Scala on w sobie rezultaty masażu endermologicznego, z leczniczymi korzyściami laseru zimnego oraz naświetlań diodami LED. Generowane bodźce mikrostymulacyjne odbudowują skórę.
  • Zabiegiem pomocnym w trwałym usuwaniu blizn i rozstępów jest IPL- FOTOODMŁADZANIE. Podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko konwersji energii świetlnej na termiczną, którego efektem jest rewitalizacja skóry.
  • Usuwaniu problemów skórnych służy również metoda NANO PIN, czyli MEZOTERAPII NANOIGŁOWEJ. Mikrouszkodzenia powstające podczas zabiegu aktywizują naturalne procesy regeneracyjne skóry, pobudzając jej odbudowę i produkcję kolagenu. Jednocześnie do głębszych warstw skóry wprowadzane są substancje odżywcze.
  • Blizny i rozstępy eliminowane są także przez zabieg ESTHETIC PEN – MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ. Również w tym przypadku zadane mikrourazy pobudzają skórę do intensywnego procesu naprawczego, ze wsparciem regeneracyjnym koktajlu witaminowego.
  • Wstrzykiwane do głębszych warstw skóry koktajli leczniczych i wykorzystanie naturalnych zdolności skóry do intensywnej odbudowy po mikrourazach służy MEZOTERAPIA IGŁOWA.

 

Zabiegi te doprowadzają do odzyskania gładkości skóry i jej pierwotnego kolorytu. Ich efekt jest szybki i widoczny. Wszystkie cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa i niski ból. Blizny i rozstępy zanikają. Jeśli więc interesuje Cię usuwanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych lub rozstępów – skontaktuj się z nami!

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic