Czas zabiegu

30-90min

Liczba powtórzeń

3-10

Cena

od 300 zł

Opis

W zależności od problemu dobieramy indywidualną terapię. Redukujemy blizny pooperacyjne, blizny pooparzeniowe, rozstępy oraz zrosty pooperacyjne oraz oferujemy zabieg, jakim jest usuwanie blizn potrądzikowych. Każdy przypadek omawiany jest indywidualnie.

Usuwanie blizn Warszawa – zabiegi

Zabiegi rekomendowane w procesie terapeutyczne:

  • ICOONE MEDYCZNY- rekomendowany w pierwszych dniach po zabiegach chirurgicznych, można go wykonywać w momencie, gdy blizna nie jest jeszcze wygojona (szwy nie są usunięte)
  • IPL- FOTOODMŁADZANIE – rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • NANO PIN- MEZOTERAPIA NANOIGŁOWA- rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • ESTHETIC PEN- MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA- rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA – rekomendowany po około 2 miesiącach po zabiegu, w przypadku blizn potrądzikowych można wykonywać zarówno na świeże jak i wieloletnie blizny

Usuwanie blizn potrądzikowych, blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych, rozstępów – zabiegi

Wizualne piękno skóry jest często naruszone przez pozostałości przebytych ciąż, wypadków lub zabiegów chirurgicznych. Są również efektem kuracji odchudzających lub borykania się ze zmianami trądzikowymi. Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia proponują jednak kompleksowe rozwiązanie tego problemu. Nasza klinika z Warszawy oferuje skuteczne usuwanie blizn potrądzikowych i rozstępów przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego i zaawansowanych zabiegów kosmetycznych – w tym również mezoterapia na rozstępy. Wiemy jak ważnym krokiem może być usuwanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych czy po oparzeniach, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy personalnie. Rodzaj zabiegu dostosowywany jest indywidualnie w zależności od problemu, podczas konsultacji ze specjalistą. Przedstawiamy listę zabiegów służących zniwelowaniu rozstępów oraz świeżych i wieloletnich blizn:

  • Do ich eliminacji służy laser ICOONE MEDYCZNY, przeznaczony do wykonywania precyzyjnych zabiegów na tkance łącznej. Scala on w sobie rezultaty masażu endermologicznego, z leczniczymi korzyściami laseru zimnego oraz naświetlań diodami LED. Generowane bodźce mikrostymulacyjne odbudowują skórę.
  • Zabiegiem pomocnym w trwałym usuwaniu blizn i rozstępów jest IPL- FOTOODMŁADZANIE. Podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko konwersji energii świetlnej na termiczną, którego efektem jest rewitalizacja skóry.
  • Usuwaniu problemów skórnych służy również metoda NANO PIN, czyli MEZOTERAPII NANOIGŁOWEJ. Mikrouszkodzenia powstające podczas zabiegu aktywizują naturalne procesy regeneracyjne skóry, pobudzając jej odbudowę i produkcję kolagenu. Jednocześnie do głębszych warstw skóry wprowadzane są substancje odżywcze.
  • Blizny i rozstępy eliminowane są także przez zabieg ESTHETIC PEN – MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ. Również w tym przypadku zadane mikrourazy pobudzają skórę do intensywnego procesu naprawczego, ze wsparciem regeneracyjnym koktajlu witaminowego.
  • Wstrzykiwanie do głębszych warstw skóry koktajli leczniczych i wykorzystanie naturalnych zdolności skóry do intensywnej odbudowy po mikrourazach służy MEZOTERAPIA IGŁOWA.

 

Zabiegi te doprowadzają do odzyskania gładkości skóry i jej pierwotnego kolorytu. Ich efekt jest szybki i widoczny. Wszystkie cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa i niski ból. Blizny i rozstępy zanikają. Jeśli więc interesuje Cię usuwanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych lub rozstępów – skontaktuj się z nami!

 

REZERWUJ ONLINE: https://www.moment.pl/mea-clinic