Specjalista laryngolog
Piotr Rot
Dr n.med. Piotr Rot to wykwalifikowany otorynolaryngolog który może pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w najlepszych, warszawskich klinikach oraz podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej twarzy.
Do szerokiej specjalizacji doktora zalicza się:
- chirurgiczne leczenie raków i nowotworów skóry, w tym chirurgia rekonstrukcyjna;
- kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej;
- chirurgia endoskopowa zatok;
- chirurgia nosa i twarzy, prostowanie przegrody nosowej,
- chirurgia plastyczna podniebienia miękkiego;
- diagnozowanie oraz leczenie raka głowy i szyi;
-
usuwanie znamion skórnych (laserowe i chirurgiczne);
- leczenie chorób górnych dróg oddechowych (ostrych i przewlekłych).
O ogromnym doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę dr Rota, świadczy między innymi członkostwo w elitarnym Polskim Towarzystwie Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Jest on również częstym uczestnikiem międzynarodowych konferencji naukowo-praktycznych, związanych z otorynolaryngologią. Obecnie, mieszkając na terenie Warszawy, dr Piotr Rot prowadzi konsultacje medyczne oraz wykonuje operacje w Mea Clinic. Specjalizując się w usuwaniu znamion skórnych i usuwaniu nowotworów skóry zyskał swoje zaufanie wśród wielu Pacjentów MEA Clinic.
FEES funkcjonalna endoskopowa operacja zatok
Funkcjonalna endoskopowa operacja zatok jest zabiegiem drenażu zatok obocznych nosa o minimalnej inwazyjności dla pacjenta. Śluzowo-rzęskowe oczyszczanie, niezbędne w czasie przewlekłego zapalenia zatok, jest realizowane poprzez wewnątrz nosowe otwieranie wąskich przestrzeni. Podczas zabiegu usuwane są przerosty błony śluzowej, różnego rodzaju polipy oraz niewielkie struktury kostne, które mają niekorzystny wpływ na przebieg choroby. Operacja FEES ma również na celu maksymalnie atraumatyczne otwarcie zatok, ich udrożnienie i zapewnienie pacjentowi ulgi. Przeciętny czas trwania takiego zabiegu wynosi od 45 do 120 minut, zależnie od skomplikowania procedury chirurgicznej.