Mgr Karolina Kucińska

Mgr Karolina Kucińska

Specjalista Terapii Uzależnień. Związana jest z ośrodkiem Monar, gdzie pomaga pacjentom walczyć z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Uczestniczka specjalistycznego szkolenia przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego CTPB.

Katarzyna Kłos

Zawsze radosna i pełna energii. Uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz pracę z ludźmi, dlatego z czystą przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Dr n. med. Marcin Jadczak

lekarz otorynolaryngolog,

Dr n. med. Marcin Jadczak specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa. Wieloletnie doświadczenie i setki wykonywanych zabiegów rocznie gwarantują satysfakcję pacjenta.

DR GRZEGORZ KOŁODZIEJSKI

DERMATOLOG

Dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych takich jak: fotoodmładzanie, usuwanie znamion, zamykanie naczynek oraz usuwanie blizn i rozstępów.

DR ANNA KĘSKA

DIETETYK

Absolwentka Biologii Akademii Podlaskiej w Siedlcach (1998 rok). W 2013 r. uzyskała uprawnienia zawodowe dietetyka.

Czytaj więcej

Igor Anurin

Lekarz otorynolaryngolog

Igor Anurin specjalizuje się w endoskopowych operacjach nosa i zatok, plastyce podniebienia oraz operacjach z zakresu gardła i krtani.

Piotr Rot

LARYNGOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Piotr Rot specjalizuje się w leczeniu powikłań po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, które zdobył  podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej twarzy.

Agnieszka Jadczak

Członek Zarządu

Marta Szafarczyk

manager, kosmetolog

Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej i Wellness & SPA. Szczególnie doceniana przez klientów za autorski masaż twarzy.

JOANNA BLICHARSKA

OFFICE MANAGER

Sumienna i cierpliwa,  z wielką chęcią podejmuje się nowych zadań.

INA GRZECH

KOSMETOLOG

Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w zabiegach antiaging oraz peelingach chemicznych

Czytaj więcej

MAGDALENA ZYGIEREWICZ

KOSMETOLOG

Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Cierpliwa, pogodna i precyzyjna. Specjalizuje się w zabiegach dla skór trądzikowych, w tym oczyszczaniu manualnym.

Agata Dubietis

Stylistka fryzur

W zawodzie od 9 lat. Specjalizuje się w niestandardowych koloryzacjach oraz w klasycznych cieciach. Jej praca jest dla niej inspiracją do tworzenia takich fryzur, by wydobyć z nich naturalne piękno, zmieniając je jednocześnie w ponadczasowe stylizacje.

MEA Clinic ul. Burakowska 16 LU 2 01-066 Warszawa +48 538 303 198 kontakt@meaclinic.pl Polityka prywatności & Cookies