Dr n. med. Marcin Jadczak

OTORYNOLARYNGOLOG CERTYFIKOWANY PRZEZ EUROPEJSKĄ AKADEMIĘ CHIRURGII PLASTYCZNEJ TWARZY (EAFPS)

Dr n. med. Marcin Jadczak specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa. Wieloletnie doświadczenie i setki wykonywanych zabiegów rocznie gwarantują satysfakcję pacjenta.

DR GRZEGORZ KOŁODZIEJSKI

DERMATOLOG

Dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych takich jak: fotoodmładzanie, usuwanie znamion, zamykanie naczynek oraz usuwanie blizn i rozstępów.

Igor Anurin

Lekarz otorynolaryngolog

Igor Anurin specjalizuje się w endoskopowych operacjach nosa i zatok, plastyce podniebienia oraz operacjach z zakresu gardła i krtani.

Piotr Rot

LARYNGOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Piotr Rot specjalizuje się w leczeniu powikłań po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, które zdobył  podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej twarzy.

Agnieszka Jadczak

Członek Zarządu

Mgr Karolina Kucińska

Mgr Karolina Kucińska

Specjalista Terapii Uzależnień. Związana jest z ośrodkiem Monar, gdzie pomaga pacjentom walczyć z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Uczestniczka specjalistycznego szkolenia przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego CTPB.

Marta Szafarczyk

manager, kosmetolog

Mgr kosmetologii. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, zabiegach pooperacyjnych oraz usuwaniu blizn. Szczególnie doceniana przez klientów za autorski masaż twarzy.

INA GRZECH

KOSMETOLOG

Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w zabiegach antiaging oraz peelingach chemicznych

Czytaj więcej

KATARZYNA SZYMAŃCZUK

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

Zawsze radosna i pełna energii. Uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz pracę z ludźmi, dlatego z czystą przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Magdalena Turosińska

KOORDYNATOR BIURA

Sumienna i rzetelna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Starannie dba o komfort klientów i pacjentów.

MAGDALENA ZYGIEREWICZ

KOSMETOLOG

Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Cierpliwa, pogodna i precyzyjna. Specjalizuje się w zabiegach dla skór trądzikowych, w tym oczyszczaniu manualnym.