Zespół

Dr n. med.
Marcin Jadczak

Otorynolaryngolog


Otorynolaryngolog certyfikowany przez europejską akademię chirurgii plastycznej twarzy (EAFPS).

Dr n. med. Marcin Jadczak specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa. Wieloletnie doświadczenie i setki wykonywanych zabiegów rocznie gwarantują satysfakcję pacjenta.

Więcej

Dr Grzegorz Kołodziejski

Dermatolog


Dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych takich jak: fotoodmładzanie, usuwanie znamion, zamykanie naczynek oraz usuwanie blizn i rozstępów.

Igor
Anurin

Otorynolaryngolog


Igor Anurin specjalizuje się w endoskopowych operacjach nosa i zatok, plastyce podniebienia oraz operacjach z zakresu gardła i krtani.

Więcej

Piotr
Rot

Laryngolog, lekarz medycyny estetycznej


Piotr Rot specjalizuje się w chirurgicznym usuwaniu znamion i nowotworów skóry oraz leczeniu powikłań po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie zdobył podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej twarzy oraz medycyny estetycznej.

Więcej

Ina
Grzech

Kosmetolog


Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w zabiegach antiaging oraz peelingach chemicznych

Więcej

Iryna
Hontraeva

Lekarz medycyny estetycznej


Dr Hontraeva specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, które zdobyła podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Agnieszka
Jadczak

Członek zarządu


Założycielka firmy i twórczyni nazwy MEA Clinic. Dba o poziom jakości obsługi klienta oraz wykonywanych usług. Entuzjastka nowoczesnych i nietuzinkowych dekoracji wnętrz, które mogą Państwo obserwować podczas wizyt w naszej klinice.

Marta
Szafarczyk - Różycka

Manager, kosmetolog


Mgr kosmetologii. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, zabiegach pooperacyjnych oraz usuwaniu blizn. Szczególnie doceniana przez klientów za autorski masaż twarzy.

Katarzyna
Szymańczuk

Specjalista ds. social media


Zawsze radosna i pełna energii. Uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz pracę z ludźmi, dlatego z czystą przyjemnością odpowie na wszystkie państwa pytania.

Magdalena
Turosińska

Koordynator biura


Sumienna i rzetelna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Starannie dba o komfort klientów i pacjentów.

Magdalena
Zygierewicz

Kosmetolog


Kosmetolog Ukończyła WSZKiPZ w Warszawie. Cierpliwa, pogodna i precyzyjna. Specjalizuje się w zabiegach dla skór trądzikowych, w tym oczyszczaniu manualnym.