Wiele osób skarży się na problemy z zatokami, krzywą przegrodą nosową czy częste infekcje górnych dróg oddechowych. Często rozwiązaniem tych dolegliwości może okazać się ingerencja chirurgiczna i zabiegi laryngologiczne.

Zabiegi laryngologiczne

W Mea Clinic wykonujemy szereg zabiegów laryngologicznych, które znacznie poprawiają jakość i komfort życia Pacjenta. Do operacji laryngologicznych, które przeprowadzane są w naszej Klinice zaliczają się między innymi: zabieg usunięcia migdałków, leczenie i czyszczenie zatok, korekta przegrody nosowej i inne. Operacje wykonywane są przez doświadczony, profesjonalny zespół, który zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta. Każdorazowo są poprzedzone konsultacją laryngologiczną.

Konsultacja przez zabiegiem laryngologicznym

Przed zabiegiem Pacjent odbywa konsultację laryngologiczną. Lekarz zleca wykonanie wszystkich niezbędnych badań, na podstawie których dana osoba jest kwalifikowana do zabiegu. Podczas konsultacji Pacjent dowiaduje się, na czym polega operacja i jak wygląda jej przebieg. Podczas rozmowy uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania. Więcej o konsultacji laryngologicznej przeczytasz tu: konsultacje laryngologiczne Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych zabiegów.